SPW47N60C3 TRANSISTOR, ,FET,TO247 SPW47N60 ENHA 600V stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   No. Parte
More SPW47N60C3 INFINEON
Stock Europe - ROHS:NO
250 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More SPW47N60C3 INFINEON
1000 in stock
More SPW47N60C3 INFINEON
TRANSISTOR, NPN POWER
51 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More SPW47N60C3 INFINEON TECHNOLOGIE
141 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More SPW47N60C3 INFINEON
700 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 5618920812
More SPW47N60C3 INF
T
60 in stock
More SPW47N60C3
460 in stock
More SPW47N60C3 INF
OEM XCS 1502IDTRIC
17500 in stock
More SPW47N60C3 INFINEON
TO 247
65 in stock
More SPW47N60C3 INFINEON
P-TO247
3000 in stock
More SPW47N60C3 INFINEON
5-7 days
240 in stock
Similar Parts of SPW47N60C3
SPW47N60C3FKSA1
3 suppliers
4715 in stock
SPW47N60C3-IFX
2 suppliers
5775 in stock
SPW47N60C3-PBF
5 suppliers
3442 in stock
SPW47N60C3X
6 suppliers
104160 in stock
SPW47N60C3XK
12 suppliers
848473 in stock