SPW16N50C3 FET-N 16A 500V SPW16N50C3 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   No. Parte
More SPW16N50C3 INFINEON
360 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More SPW16N50C3 INF
56 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More SPW16N50C3 INF
FAC-NEW 1510IDPS
230 in stock
More SPW16N50C3 INFINEON
TO247-3
1008 in stock
More SPW16N50C3 INFENION
NEW&ORIGINAL
120 in stock
More SPW16N50C3 INFINEON TECHNOLOGIES
230 in stock
More SPW16N50C3 INFINEON
230 in stock
More SPW16N50C3 INFINEON
200 in stock
More SPW16N50C3 INFINEON
INFINEON - SPW16N50C3
480 in stock
More SPW16N50C3
Infineon technologies
240 in stock
Similar Parts of SPW16N50C3
SPW16N50C3XK
2 suppliers
34640 in stock