SC1V227M08010VR stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   No. Parte
More SC1V227M08010VR SAMWHA
Stock Europe - ROHS:YES
1000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More SC1V227M08010VR SAMWHA
* SC1V227M08010VR SMD 220UF 35V 8X10 85C
61000 in stock
More SC1V227M08010VR
14500 in stock
More SC1V227M08010VR SAMWHA
Array
100000 in stock
Similar Parts of SC1V227M08010VR
SC1V227M08010VR259
7 suppliers
883595 in stock
SC1V336M6L005VR
2 suppliers
210000 in stock
SC1V336M6L005VR259
8 suppliers
351000 in stock
SC1V337M10010VR
5 suppliers
228000 in stock
SC1V337M10010VR259
3 suppliers
28500 in stock
SC1V475M04005
2 suppliers
10000 in stock
SC1V475M04005MVR
58000 in stock
SC1V475M04005VR259
8 suppliers
SC1V476M0806BVR259
3 suppliers
71391 in stock