RN50C8160D RES. 816 OHM stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   No. Parte
More RN50C8160D
NEW&ORIGINAL
302 in stock
More RN50C8160D DALE
INSTOCK RN50C8160D NEW Resistor, Metal Film, Axial, 1/20 W
100 in stock