RFG60P05E 60A, 50V, 0.030 Ohm, ESD Rated, P-Channel Power MOSFET stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   No. Parte
More RFG60P05E FSC
OEM AVI 1404JER
550 in stock
More RFG60P05E HAR
TO-3P
208 in stock
More RFG60P05E FAIRCHILD
TO-247
50 in stock
More RFG60P05E
50 in stock
More RFG60P05E FAIRCHILD SEMICONDUCTOR CORP
FAI
50 in stock
More RFG60P05E FAIRCHILD
Conf OEM EXC-JE
1050 in stock
More RFG60P05E FAIRCHILD SEMICONDUCTOR CORPOR
51 in stock
More RFG60P05E HARRIS
TO-3P
1000 in stock
More RFG60P05E INFINEON
338831 in stock
More RFG60P05+E
12000 in stock