RFD16N06LESM 16A, 60V, 0.047 Ohm, Logic Level, N-Channel Power MOSFETs stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   No. Parte
More RFD16N06LESM
1000 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More RFD16N06LESM FAIRCHILD
TO-252
5000 in stock
More RFD16N06LESM INFINEON
338831 in stock
More RFD16N06LESM
12000 in stock
More RFD16N06LESM INFINEON
TO-252
5000 in stock
More RFD16N06LESM FAIRCHILD
15013 in stock
More RFD16N06LESM FAICHILD
CA4
25710 in stock
More RFD16N06LESM FAIRCHILD
http://www.fairchildsemi.com/pf/RF/RFD16N06LESM.html
1409 in stock
More RFD16N06LESM FAIRCHILD
TO-252(DPAK)
3500 in stock
Similar Parts of RFD16N06LESM
RFD16N06LESM9A
19 suppliers
431118 in stock