RFD15N06LESM 15A, 60V, 0.065 Ohm, ESD Rated, Logic Level, N-Channel Power stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   No. Parte
More RFD15N06LESM
1000 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More RFD15N06LESM INTEL
4964 in stock
More RFD15N06LESM
8000 in stock
More RFD15N06LESM
INTERSIL
More RFD15N06LESM INTERSIL
5013 in stock
More RFD15N06LESM
477 in stock
More RFD15N06LESM INTERSIL
25000 in stock
More RFD15N06LESM
5000 in stock
More RFD15N06LESM HARRIS
**CHIPNET STK**
1295 in stock