RC0805J161 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   No. Parte
More RC0805J161 TAITRON
Chip-R, 160 Ohm, 5%, 0805(2012), RoHS, 7''Reel, 1/
40000 in stock
More RC0805J161 TAITRON
Chip-R, 160 Ohm, 5%, 0805(2012), RoHS, 7''''Reel, 1/8W, Thic
45000 in stock