RC0603F8201 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   No. Parte
More RC0603F8201 TAITRON
Chip-R, 8.2K Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''Reel, 1
45000 in stock
More RC0603F8201 TAITRON
Chip-R, 8.2K Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''''Reel, 1/10W, Th
30000 in stock