RC0603F3161 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   No. Parte
More RC0603F3161 TAITRON
Chip-R, 3.16K Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''Reel,
25000 in stock
More RC0603F3161 TAITRON
Chip-R, 3.16K Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''''Reel, 1/10W, T
40000 in stock