PP100T060 POW-R-PAK 100A / 600V 3 phase IGBT Assembly stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   No. Parte
More PP100T060
404 in stock
More PP100T060 ABB
473 in stock
More PP100T060 BTC
MODULE DC
51 in stock
More PP100T060
1000 in stock
More PP100T060
MITSUBISHI
40000 in stock
More PP100T060
50 in stock
More PP100T060
Stocks
80 in stock
More PP100T060
MODULE DC,BTC
51 in stock
More PP100T060 POWEREX INC
Original,Module
5242 in stock