PDMB300A6 IGBT MODULE Dual 300A 600V stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   No. Parte
More PDMB300A6 NIEC
OEM EXCESS
218 in stock
More PDMB300A6 NIEC
60 in stock
More PDMB300A6 NIEC
300A/600V/IGBT/2U
64 in stock
More PDMB300A6 NIEC
92 in stock
More PDMB300A6 EUPEC
MODULE DC
52 in stock
More PDMB300A6
100 in stock
More PDMB300A6 NIEC
50 in stock
Similar Parts of PDMB300A6
PDMB300A6C
34 suppliers
15908 in stock