MLF2012C820K stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   No. Parte
More MLF2012C820K TDK
82 uH, Fixed, 10%, 5 mA, Shielded, 0805
20 in stock
More MLF2012C820K
High Frequency SMD Inductors 0
50 in stock
More MLF2012C820K TDK
100000 in stock
More MLF2012C820K TDK
80000 in stock
More MLF2012C820K TDK
INDUCTOR MULTILAYER 82UH 2012
4000 in stock
More MLF2012C820K TDK
Similar Parts of MLF2012C820K
MLF2012C820KB000
4 suppliers
MLF2012C820KT
7 suppliers
773020 in stock