LU6000F1 16-Bit Single-Chip Microcomputers (With Built-In Flash Memor stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   No. Parte
More LU6000F1 SHARP
in stock
22 in stock
More LU6000F1 NPC
99+
6000 in stock
More LU6000F1 SHARP
2503 in stock
More LU6000F1 SHARP
QFP
645 in stock
More LU6000F1 LINEAR
msop
1602 in stock
More LU6000F1 AGERE
SSOP
22 in stock