LP2985AIM5-2.8 IC LDO 150MA 2.8V LN SOT23-5 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   No. Parte
More LP2985AIM5-2.8 TIOL SEMICONDUCTOR CORP
Stock
1000 in stock
CTrends
Address: 27142 Burbank Foothill Ranch, California, United States 92610
Contact: Christian   Fix,  Phone: 949-472-9050 , Fax: 949-454-9252
More LP2985AIM5-2.8 NS
SOT-23-5
3003 in stock
More LP2985AIM52.8 NSC
NEW&ORIGINAL
1000 in stock
More LP2985AIM5-2.8 TIOL S
61 in stock
More LP2985AIM5-2.8 CROSS
0.0000,Cross! 4-5wks or 12-15wks on specials and n
9999 in stock
More LP2985AIM5-2.8 TIOL
877 in stock
More LP2985AIM5-2.8 NSC
NSC - LP2985AIM5-2.8
3000 in stock
More LP2985AIM5-2.8 TIOL
I/C,NEW
2232 in stock
More LP2985AIM5-2.8 NSC
SOT23-5
120 in stock
More LP2985AIM5-2.8
NS
153 in stock
Similar Parts of LP2985AIM5-2.8
LP2985AIM5-2.8/NOPB
30 suppliers
971655 in stock