LD3985J33R stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   No. Parte
More LD3985J33R STM
STOCK, SAME DAY SHIPPING
3482 in stock
More LD3985J33R
100000 in stock
More LD3985J33R ST
VOLTAGE REGULATORS & I
2965 in stock
More LD3985J33R STMICROELECTRONICS
new and original
25516 in stock
More LD3985J33R ST
12185 in stock
More LD3985J33R STM
Low Drop Voltage Regulators/Drivers 3.3V 0.15A Ultra Low
3300 in stock
More LD3985J33R
40000 in stock
More LD3985J33R ST
IC LDO 3.3V REGULATOR FLIP-CHIP
8000 in stock
More LD3985J33R STM
300 in stock