L081C272 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   No. Parte
More L08-1C-272 BI TECHNOLOGIES CORP
8 PIN THICK FILM RESISTOR NETWORK 272 OHMS
55 in stock
More L081C272 BECKMAN
RES NET 2.7K OHM 8 PIN
786 in stock