IXTI12N50P stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   No. Parte
More IXTI12N50P IXYS
TO-262
5000 in stock
More IXTI12N50P IXYS
492 in stock
More IXTI12N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXTI12N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-262 (i2-Pac)
45000 in stock
More IXTI12N50P IXYS
TO-262 (i2-Pac)
5020 in stock
More IXTI12N50P
250 in stock
More IXTI12N50P IXYS
4348 in stock