IXGA20N60B stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   No. Parte
More IXGA20N60B
IXYS
528 in stock
More IXGA20N60B IXYS
400 in stock
More IXGA20N60B
IXYS
10000 in stock
More IXGA20N60B
388 in stock
More IXGA20N60B IXYS GMBH DM
20 in stock
More IXGA20N60B IXYS
TO-263
10600 in stock
More IXGA20N60B IXYS
800 in stock
More IXGA20N60B WESTCODE/IXYS
800 in stock
More IXGA20N60B IXYS
TO-
200 in stock
More IXGA20N60B IXY
856 in stock