IXFV26N50P stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   No. Parte
More IXFV26N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFV26N50P IXYS
Original,TO-220
56555 in stock
More IXFV26N50P IXYS
520 in stock
More IXFV26N50P
100 in stock