IXFT36N50P stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   No. Parte
More IXFT36N50P IXYS
TO-268
1008 in stock
More IXFT36N50P IXYS
486 in stock
More IXFT36N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFT36N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-268
45000 in stock
More IXFT36N50P IXYS
520 in stock
More IXFT36N50P IXYS
TO-268
5020 in stock
More IXFT36N50P DIV
95 in stock
More IXFT36N50P IXYS
4340 in stock
More IXFT36N50P IXYS
500 in stock