IRFBA22N50A Power MOSFET(Vdss=500V, Rds(on)max=0.23ohm, Id=24A) stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   No. Parte
More IRFBA22N50A INTERTIOL RECTIFIER
3200 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IRFBA22N50A
13 in stock
IR
112 in stock
More IRFBA22N50A IR
TO-273
800 in stock
More IRFBA22N50A I R
50 in stock
More IRFBA22N50A IR
OEM XS IL
21 in stock
More IRFBA22N50A IR
IN STOCK
170 in stock
More IRFBA22N50A VISHAY/SILICONIX
Original,TO-220
58083 in stock
Similar Parts of IRFBA22N50A
IRFBA22N50APBF
14 suppliers
64861 in stock