IMC1206K2R2T stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   No. Parte
More IMC-1206K2R2T TRIGON
INDUCTOR 2.2UH 10% 1206
1738 in stock
More IMC1206K2R2T TRIGON
INDUCTOR 1206 10% 2.2UH
1738 in stock