FS225R12KE3 IGBT-Modules stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   No. Parte
More FS225R12KE3 INFINEON
Stock Europe - ROHS:YES
51 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More FS225R12KE3 INFINEON
100 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More FS225R12KE3 INFINEON
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More FS225R12KE3 EUPEC
54 in stock
More FS225R12KE3 EUPEC
60 in stock
More FS225R12KE3 MARCA EUPEC
51 in stock
More FS225R12KE3
12 in stock
More FS225R12KE3 EUPEC
18 in stock
Similar Parts of FS225R12KE3
FS225R12KE3-S1
8 suppliers
25381 in stock