FQI24N08 80V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   No. Parte
More FQI24N08
544 in stock
More FQI24N08 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 80V 24A I2PAK
8150 in stock
More FQI24N08
TO
3800 in stock
More FQI24N08 FAI
1000 in stock