FGH80N60FD stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   No. Parte
More FGH80N60FD
11258 in stock
More FGH80N60FD FSC
486 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
CA4
13602 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
600V, 80A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
TO-247
3500 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-247
45000 in stock
More FGH80N60FD
500 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
TO-247
5020 in stock
Similar Parts of FGH80N60FD
FGH80N60FD2
7 suppliers
78950 in stock
FGH80N60FD2TU
10 suppliers
143739 in stock
FGH80N60FDTU
11 suppliers
130679 in stock