FGH40N65UFD stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   No. Parte
More FGH40N65UFD FAIRCHILD
650V, 40A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH40N65UFD IN STOCK
IN STOCK
170 in stock
Similar Parts of FGH40N65UFD
FGH40N65UFDTU
17 suppliers
914155 in stock