FFB10U20STM stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   No. Parte
More FFB10U20STM FAIRCHILD
1600 in stock
More FFB10U20STM FSC
128 in stock
More FFB10U20STM FAIRCHILD
10A/200V ULTRA FAST RECOVERY POWER RECTIFIER TO-263
4650 in stock
More FFB10U20STM D2PAK 002
50 in stock
More FFB10U20STM FAIRCHILD
800 in stock