FDB12N50U stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   No. Parte
More FDB12N50U FSC
16792 in stock
More FDB12N50U FAIRCHILD
500V N-Channel MOSFET, FRFET
50 in stock
More FDB12N50U FAIRCHILD
TO-263(D2PAK)
3500 in stock
More FDB12N50U
177 in stock
More FDB12N50U FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-263(D2PAK)
45000 in stock
More FDB12N50U FAIRCHILD
TO-263(D2PAK)
5020 in stock