DZ23C30V stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   No. Parte
More DZ23C30V VISHAY
37976 in stock
More DZ23C30-V VISHAY
ZENER, 0.3W, common cathode (5%)
30,000 in stock
Similar Parts of DZ23C30V
DZ23C30-V-GS08
4 suppliers
41300 in stock