CL31C620JBNC stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   No. Parte
More CL31C620JBNC SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip Capacitor 1206 C0G 62 pF ??5% 50V Standard 7"
12000 in stock
More CL31C620JBNC SAMS
8000 in stock