CL31C102JBNC 50V, 1206, 1000pF stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   No. Parte
More CL31C102JBNC
stock
3000 in stock
More CL31C102JBNC SAM
STOCK
2060 in stock
More CL31C102JBNC SMG
IN STOCK
3060 in stock
More CL31C102JBNC SAMSUNG
2468 in stock
More CL31C102JBNC
400000 in stock
More CL31C102JBNC SAMSUNG
In stock ships today
7813 in stock
More CL31C102JBNC SAMSUNG
Stock,1NF 10% 50V NP0 1206
4000 in stock
More CL31C102JBNC SAMELECTROM
NEW IN STOCK
3323 in stock
More CL31C102JBNC SAMSUNG
320145 in stock
More CL31C102JBNC
50V, 1206, 1000pF
20 in stock
Similar Parts of CL31C102JBNC
CL31C102JBNCA
9 suppliers
257080 in stock