CGB331KEN VS-Ceramic Capacitor 330pF 50V stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   No. Parte
More CGB331KEN UNITRODE
Axial/TR,VS-Ceramic Capacitor 330pF 50V
92 in stock
More CGB331KEN UNITRODE
VS-Ceramic Capacitor 330pF 50V
478 in stock