CFUKF455KC4X-R0 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   No. Parte
More CFUKF455KC4X-R0 MURATA
T&R 450/ (450 + 368) RoHs
818 in stock
M & R Communications
Address: 40 SAWGRASS DR #4 BELLPORT, New York, United States 11713
Contact: Artie, Diana   Kellerman,  Phone: 631-447-2003 , Fax: 631-447-2352
More CFUKF455KC4XR0
450 in stock
More CFUKF455KC4X-R0 MURATA ELECTRONICS
MUR
400 in stock
More CFUKF455KC4X-R0
SMD EMI Filters/Chip Ferrite B
50 in stock
More CFUKF455KC4X-R0 MUR
11+,2-5 DAYS
450 in stock
More CFUKF455KC4X-R0 MUR
455KHZ CERAMIC CHIP
900 in stock
More CFUKF455KC4X-R0 MURATA
32000 in stock