CB018D0102JBA stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   No. Parte
More CB018D0102JBA AVX
3900 in stock
More CB018D0102JBA AVX
1000PF 50VDC 5% PPS SMD
7800 in stock
More CB018D0102JBA AVX
OEM 2-5 DAYS
19503 in stock