C0805C220JDGACTU stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   No. Parte
More C0805C220JDGACTU
KEMET
558000 in stock
More C0805C220JDGACTU KEMET
CAP CER 22PF 1000V C0G 0805
50000 in stock
More C0805C220JDGACTU KEMET
SMD
61000 in stock
More C0805C220JDGACTU KEMET
22000 in stock
More C0805C220JDGACTU
58020 in stock