BZY85C33 Zener Diode 5% 33V 0,4W stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   No. Parte
More BZY85C33 TELEFUNKEN
DO-7,Zener Diode 5% 33V 0,4W
88 in stock
More BZY85C33 TELEFUNKEN
Zener Diode 5% 33V 0,4W
53 in stock