BZX84C8V2TA stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   No. Parte
More BZX84C8V2TA ZETX
IN STOCK
1082 in stock
More BZX84C8V2TA ZETEX INCORPORATED
42000 in stock
More BZX84C8V2TA
222 in stock
More BZX84C8V2TA DIODES/ZETEX
Original,SOT23-3
57870 in stock
STOCK
18000 in stock
More BZX84C8V2TA ZETX
1982 in stock
More BZX84C8V2TA ZETEX
T/R
2700 in stock
More BZX84C8V2TA ZETEX
NEW,IN STOCK!
3000 in stock
More BZX84C8V2TA ZETEX
DIODE ZEN 8.2V 250MA SOT-23
29 in stock
More BZX84C8V2TA ZETEX
NEW IN-STOCK
1229 in stock