BZX84C5V1 Zener Diode 5% 5,1V 0,2W stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   No. Parte
More BZX84C5V1 PH
Stock Europe - ROHS:NO
96200 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BZX84-C5V1
2243 in stock
Vantage IC, LLC
Address: 111 Comac St Ronkonkoma, NY, United States 11779
Contact: Sales   Department,  Phone: 1-631-648-9040 Ext.118 , Fax: 1-631-648-9039
More BZX84-C5V1 PHILIPS
2449 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More BZX84-C5V1 NXP
200000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BZX84C5V1 FSC
2720 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More BZX84-C5V1 PHILIPS
DIODE
1534 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More BZX84-C5V1 NXP SEMICONDUCTORS
5675 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More BZX84C5V1 PHIL
SMT PARTIAL RLS
5133 in stock
M & R Communications
Address: 40 SAWGRASS DR #4 BELLPORT, New York, United States 11713
Contact: Artie, Diana   Kellerman,  Phone: 631-447-2003 , Fax: 631-447-2352
More BZX84-C5V1 NXP
3K PC REEL MIN
18000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More BZX84-C5V1 DIODESINC
52 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 631-242-7010
Similar Parts of BZX84C5V1
BZX84C5V1115
2 suppliers
5970 in stock
BZX84C5V1-13-F
3 suppliers
328757 in stock
BZX84-C5V1-215
102 suppliers
BZX84-C5V1-235
15 suppliers
BZX84-C5V1-5.1V
9 suppliers
29712 in stock
BZX84C5V1-5.1V/23
4 suppliers
12783 in stock
BZX84C5V1-7
39 suppliers
BZX84C5V1-7-F
54 suppliers
BZX84-C5V1/AT
6 suppliers
22510 in stock