BZX284-C16 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   No. Parte
More BZX284C16 NXP
Stock Europe - ROHS:YES
2010 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BZX284-C16 PHILIPS
6000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BZX284C16
epcos
310 in stock
More BZX284-C16 NXP
NXP - BZX284-C16
9600 in stock
More BZX284-C16
NXP
6000 in stock
More BZX284C16 NXP
6000 in stock
More BZX284-C16 NXP SEMICONDUCTORS
11 in stock
More BZX284-C16 NXP
A:DIO:ZEN:SOD110:16V 250MA -65/+150¡ãC
11 in stock
More BZX284-C16
603
3000 in stock
39000 in stock
Similar Parts of BZX284-C16
BZX284-C16-115
18 suppliers
261865 in stock