BAP50-05W General purpose PIN diode stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   No. Parte
More BAP50-05W NXP
75 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BAP50-05W NXP
50 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More BAP50-05W NXP
PIN Diode
25 in stock
More BAP50-05W NXP
30 in stock
More BAP50-05W
20849 in stock
More BAP5005W STM
299968 in stock
More BAP50-05W NXP
SOT-323
3000 in stock
More BAP50-05W
"""""""115"""""""""""""""""""""""""""""""
10000 in stock
Similar Parts of BAP50-05W
BAP50-05W-115
10 suppliers
161451 in stock