APTGF20X60E2 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   No. Parte
More APTGF20X60E2 APT
20A/600V/IGBT/6U
54 in stock
More APTGF20X60E2 APT
MODULE
50 in stock
More APTGF20X60E2
Stocks
100 in stock
More APTGF20X60E2 APT
3200 in stock
More APTGF20X60E2 APT
60 in stock
More APTGF20X60E2 APT
2445 in stock
More APTGF20X60E2 APT
MODULE
55 in stock
Similar Parts of APTGF20X60E2
APTGF20X60E2G
6 suppliers
316 in stock