APT29F100B2 1000V, 29A, 0.46¥Ø Max, trr ¡Â270ns N-Channel FREDFET stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   No. Parte
More APT29F100B2
1000 in stock
More APT29F100B2 MICROSEMI POWER PRODUCTS GROUP
Original,T-MAX
58156 in stock
More APT29F100B2 APT MICROSEMI
In stock,PB-FREE,T-MAX?/FONT>
45000 in stock