APT1001RBVR Power MOS V is a new generation of high voltage N-Channel en stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   No. Parte
More APT1001RBVR APT
OEM AVI 1404JER
350 in stock
More APT1001RBVR APT
TO-247
1000 in stock
More APT1001RBVR APT
Conf OEM EXC-JE
800 in stock
More APT1001RBVR APT
478 in stock
More APT1001RBVR
1500 in stock
More APT1001RBVR
APT
10000 in stock
More APT1001RBVR APT
TO-3P
100 in stock
More APT1001RBVR A P T
TO
50 in stock
More APT1001RBVR APT
HC
553 in stock
Similar Parts of APT1001RBVR
APT1001RBVRG
14 suppliers
124106 in stock