511EY418 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   No. Parte
More 511FBA200M000BAG SILICON
Crystal oscillators / Kristaloscillator: XO 3.2X5M
30 in stock
More 511FBA108M000BAG SILICON
30 in stock
More 511F SIGNETI
INTEGRATED CIRCUITS,NE511F
24 in stock