48CTQ060SPBF SCHOTTKY RECTIFIER 40 Amp stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   No. Parte
More 48CTQ060SPBF IR
IN STOCK
50 in stock
More 48CTQ060SPBF INTERT
Oem_ex. 3 days
710 in stock
More 48CTQ060SPbF VISHAY
37968 in stock
More 48CTQ060SPBF
VISHAY
51 in stock
More 48CTQ060SPBF VISHAY
2000 in stock
More 48CTQ060SPBF
60 in stock
More 48CTQ060SPBF VISHAY
Y,1 Days after PO confirms
60 in stock
More 48CTQ060SPBF NE
Ic
2446 in stock
More 48CTQ060SPBF VISHAY
60V 40A Schottky D2-Pak
1000 in stock