42F1000KDC stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   No. Parte
More 42F2150S-SIL SIGMA
21 in stock
More 42F-1303DYDNW2NL YUAN DEAN
51 in stock
More 42F1000KDC AEG
92x30x20mm,Fast Thyristor Module 1000V 100A
97 in stock