400UR80D STANDARD RECOVERY DIODES stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   No. Parte
More 400UR80D VISHAY
800V 400A Std. Recovery Diode DO-205AB (DO-9)
12 in stock
More 400UR80D VISHAY
Original,DO-9
56684 in stock
More 400UR80D
Diode - Rev
18 in stock
More 400UR80D VIS
11 in stock
More 400UR80D IR
DIODES, STANDARD RECOVERY POWER ROHS COMPLIANT:NO; DIODE/REC
12 in stock