2RI60E-080 POWER DIODE MODULE stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   No. Parte
More 2RI60E-080 FUJI
module
780 in stock
More 2RI60E-080 FUJI
?
340 in stock
More 2RI60E-080 FUJI
373 in stock
More 2RI60E-080 FUJI
100 in stock
More 2RI60E-080
111 in stock
More 2RI60E-080 FUJI
60A/800V/diode/2U
608 in stock