1SMA24AT3 400 Watt Peak Power Zener Transient Voltage Suppressors stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   No. Parte
More 1SMA24AT3 ONSEMI
24V 400W
2306 in stock
More 1SMA24AT3 ON SEMICONDUCTOR
ONS
50 in stock
More 1SMA24AT3 ONSEMI
478 in stock
More 1SMA24AT3 ON
DO-214AC
50000 in stock
More 1SMA24AT3
209 in stock
More 1SMA24AT3 ON
89051 in stock
Original,DO-214AC, SMA
57950 in stock
More 1SMA24AT3 ON
DO-214AC (SMA)
50080 in stock
More 1SMA24AT3 ON
ZEN SMA TVS 400W
30020 in stock